Войти
Main menu

Дві години українського року, драйву і позитиву. Артисти виконували власні пісні і відомі українські хіти. Нажаль концерт культового Фоми змогли побачити не всі бажаючі, бо початок анонсували на 18.00, але сьогодні час змінився на 15.00, про що людей додатково не попередили.

Тим не менше на концерті було багато військови і працівників міськради. Після концерту нам вдалося трохи поспілкуватися з солістом гурту.

Фома пояснив, чому «Мандри» почали свій тур до 20-ти річчя творчої діяльності саме зі Сходу:

«По перше коріння мого роду саме зі Сходу України. Тут сьогодні найскладніша ситуація, і сюди їхати потрібно. Я був тут багато разів у Волновасі, Маріуполі, з гуртом і сам приїжджав з гітарою».

Побажання від Фоми Бахмуту і бахмутчанам до Дня Незалежності:

"Бажаю бути дуже сильними духом. Тримати сухим порох, що називається. Вірити і знати, що ми всі в Україні незалежно від того, в якому місті зараз живемо, ми всі є одна велика країна. Дуже класна країна і потужна. Саме тому, що ми такі гарні весь час маємо проблеми. Але зараз ми стали значно сильнішими і саме в першу чергу завдяки людям, які живуть на кордоні. На кордоні цієї війни, яка я сподіваюсь скоро закінчиться перемогою і миром. Я щиро нам всім цього бажаю! Я вас люблю!"

Щоб підкреслити важливість кожного регіону і єдність України, на концерті "Мандри" заспівали пісню Бахмут-Карпати.

Комментарии   

+2 #1 Матаня 20.08.2017 21:41
Так у вас на сайті ж було з самого початку написано , що о 15.00 , в Мартинова ...Завдяки вам туди і потрапила ...)
А ви кажете , що не попередили )
Класний концерт був ! Більше б таких )
Цитировать

Добавить комментарий

Комментируя, просто соблюдайте общественную мораль