Войти
Main menu

Координатори руху "Сильні громади" весною робили аналіз поданих декларацій Бахмутської міської ради за 2016 рік. З 59 свої декларації надали лише 49 депутатів, саме серед них були виділені ТОП-5 заможних. По тім, які порушили Закон України про електронне декларування та не задекларували свої доходи, було складений запит до Національного Агентства з питань запобігання корупції.

Як прокоментувала ситуацію юрист руху "Сильні громади" Наталя Рижкова, відповідно до законодавчих актів, НАЗК перевіряє декларації з питання своєчасності подання, правильності заповнення, здійснює логічний і арифметичний контроль.

"До того ж, Національне агентство письмово повідомляє органи місцевого самоврядування та заклад, де працює суб’єкт декларування про порушення. Від НАЗК ми отримали відповідь, де зазначено, що буде перевірено факт неподання та несвоєчасного подання декларацій за 2016 рік" - розказала Наталя.

Також, Наталя Рижикова додала, що в найближчий час буде надіслано другий запит до НАЗК щодо факту не декларування доходів депутатами Бахмутської міської ради за 2016 рік, з ціллю дізнатись про результати перевірок.

До речі, у червні ще п'ять депутатів, хоч із запізненням, але задекларували доходи за 2016 рік. Серед них керівник ННПІ УІПА Валерій Коломієць, доцент та викладач  ННПІ УІПА Сергій Лутай, Артур Радковський, приватний підприємець Юрій Зиков, Олексій Нікітенко - президент ПрАТ "Фітофарм", як він сам вказав себе у декларації. 

11223 ee2f9

Світлана Дмитроц - бухгалтер, Дмитро Доценко, у минулому директор ДП "Артемсіль", Максим Куличенко, заступник генерального директора ЗАТ "Артемівськ Вайнері", Костянтин Третьяков, у минулому генеральний директор ПАТ "ЧВК", Віталій Шпичка, працівник заводу ВАТ "АЗОЦМ" - так і не надали свої декларації.

Тамара Недашковська, виконуюча справами виконкому при Бахмутській міській раді, додала, що по всім депутатам, які своєчасно не надали  декларації також були надіслані запити до НАЗК.

Добавить комментарий

Комментируя, просто соблюдайте общественную мораль