Войти
Main menu

З них тільки 35 кандидатів, що наберуть за рейтинговим голосуванням найбільше голосів, увійдуть до складу Громадської ради 2017-2019 року. Наші журналісти зробили аналіз кандидатів, що хочуть представляти громадськість при виконкомі в наступні два роки.

З 50 інститутів громадянського суспільства 29 заяв надійшло від громадських організацій різного виду діяльності. В претендентах на участь в раді є три благодійні організації, в тому числі БФ «Дар», яка робить меценатські подарунки від сім’ї міського голови Олексія Реви, три організації, що об’єднують колишніх військових, дві організації представляють дружин і матерів бійців, декілька організацій працюють з дітьми, дві організації інвалідів, чотири ветеранські організації. Ознайомитися з діяльністю і витягом зі статуту кожної організації та біографіями кандидатів можна на сайті Бахмутської міської ради.

Також до складу Громадської ради вісім кандидатів подані від профспілкових організацій, причому чотири від вузів, по одному від освітньої спільноти і працівників державних установ, два від підприємств - «Заводу по обробці кольорових металів» та «Електротехнічного заводу».

В це скликання подалися на участь шість ОСББ, плюс представник від громадської організації ради ОСББ. Три комітети мікрорайонів також подали заяви на представництво в Громадській раді. Якщо порівнювати з попереднім скликанням, то там було вісім представників ОСББ і один представник комітету мікрорайону.

В порівнянні з попереднім скликанням вік кандидатів омолодився, в цілому з 50 кандилатів 32 - це люди, які не брали участь у скликанні 2015-2017 року. Частина з них веде активну громадську діяльність.

Хто стане членом Громадської ради, ми дізнаємось 30 серпня, коли відбудуться установчі збори. Початок о 14.00 в Клубі ветеранів (пл.Свободи, 1). Кандидати не будуть виступати з презентаціями, коротку довідку зачитає ведучий і будуть надані роздруковані версії інформацій про організацію, які вже помістили у вільний доступ. В минулому році установчі збори тривали близько чотирьох годин і відбувалися у напруженій обстановці, тож щоб зробити атмосферу більш спокійною, за рішенням ініціативної групи процедура зборів буде максимально спрощена.

Комментарии   

+4 #1 Прохожий 07.08.2017 15:11
Ждем комментариев г-на Фисуна & Co.
Он все разложит по полочкам: кто с кем, зачем и почему.
Кого брать, а кого гнать.
Недюсь, в этот раз ему удасться принять участие в работе нового состава Рады.
Цитировать
+2 #2 Прохожему 13.08.2017 00:32
Та Фисун правильно делает, что туда не записывается. Общественный совет в том формате, в котором его привыкли формировать под руководством Долинской, со всякими там квартальными, ОСМДшниками, профсоюзными старыми клячами, - это профанация и имитация общественного мнения.
Цитировать

Добавить комментарий

Комментируя, просто соблюдайте общественную мораль