Войти
Main menu

Офіційне відкриття сцени відбудеться 4 серпня – бахмутчан чекає вечірній концерт, 2 і 3 серпня на сцені також відбудуться цікаві події. До міста завітає Конгрес активістів культури, креативні митці та архітектори, відкриють скульптуру "Тінь поета". Всі ці події проходять в рамках проекту «Метамісто:Схід».

В Україні і за кордоном продовжують розвиватися теми створення публічних просторів для розвитку міст, щоб розширити дозвілля містян. Методи, які використовують сучасні архітектори, не потребують значних фінансових затрат, роблячи акцент не на складних капітальних будівельних роботах, а на функціональності та забезпеченнізапитів містян.

Під час втілення урбаністичного напрямку проекту "Метамісто: Схід" в Бахмуті, що реалізовують команди ГО "Гараж Генг", ГО Urban Curators та архітектурна студія Formografia за сприяння Бахмутської міської адміністрації було вирішено працювати з ГО “Велоінтеграція”, дирекцією Верхнього парку та активними місцевими над створенням публічного простору - поліфункціональний простір на території Верхнього парку.

563 e25da

Локація, яку обрано для створення простору – зелена зона (територія біля центральної алеї, мотузкового парку та скейт-парку) у Верхньому парку. Проект розроблявся на основі попереднього якісного дослідження міста – глибинного інтерв’ювання мешканців, екскурсій, мапування, брейнсторму ідей, консультування з експертами – за участі урбаністів, архітекторів, проектних та культурних менеджерів, громадських активістів та представників органів державної влади і культурних інституцій міста.

356 e5331

 В парку також з'явиться скульптура "Тінь поета", що на думку кураторів проекту визначачить Міфологему міста.

З 2 по 4 серпня критична маса прекрасних людей збереться, щоб остаточно відмітити на культурній мапі новий простір:

2 серпня о 20:00 приходьте на концерт "Пчела на марсе".

Гурт із містечка Часів Яр буде грати атмосферну акустику в стилі поп-рок. Слухайте тут: https://goo.gl/sqrAse

3 серпня маємо одразу дві події:

о 19:00 відбудеться зустріч та розмова з харківським художником Константин Зоркин та куратором "Міфологеми міста" Oleksandr Mykhed, які шаманять над втіленням скульптури "Тінь поета" в Нижньому парку.

одразу після о 20:00 запрошуємо на кіноперегляд фільму "Капітан Фантастік". Вечір організовують наші місцеві друзі із Freedom HUB та Arthouse Traffic.

612 78f2b

4 серпня також дів події:

10.00-14.00 Аналіз культурного поля міста у партнерстві з Конгресом активістів культури. Захід відбудеться в Центральній бібліотеці, вул. Миру, 27.

20:00 розпочнемо концерт-відкриття простору у Верхньому парку. Із Києва вже пакують валізи:

Віра та Владислав із гурту Peredmova. Вони зіграють щирий та ніжний євро-поп, загорнутий в хіп-хоп біти та хвою Верхнього.

Ольга та Рустам із Cloud Jam (world music) зарядять простір своєю магією музики та атмосферним вокалом в стилі етно-фольк.

А також до нас прийдуть місцеві таланти із Бахмутського коледжу мистецтв імені Івана Карабиця:

Олександр Хмарний, клавесин та Галина Сироватська, скрипка

Альона Каширіна, "Молитва", вокал

Христина Чмирьова, "Миллион голосов", вокал

Вхід безкоштовний.

"Метамісто: Схід" — проект для невеликих міст, який допомагає містам та їх мешканцям виявити вектори культурного, урбаністичного, економічного, особистісного розвитку.

Проект здійснюється у партнерстві з urban curators, Congress of Сultural Activists / Конгрес Активістів Культури, архітектурним бюро Formografia design studio, міською радою, ГО «Велоінтеграція» (Бахмут) в рамках проекту «Програма сприяння громадській активності «Долучайся!», яка здійснюється Pact в Україні, та проекту UCBI - Українська ініціатива зміцнення громадської довіри, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Добавить комментарий

Комментируя, просто соблюдайте общественную мораль