Войти
Main menu

Настав дуже відповідальний момент саме зараз вирішується, чи розпочнеться складна, але така необхідна для кожного з нас, реформа медицини. Адже ситуація жахає: наразі в Україні щогодини від захворювань помирає 67 людей. Тільки реформа медицини здатна зупинити ці смерті.

 Ми ще раз нагадуємо, що реформаторські законопроекти №6327, 6328, 6329, 6347 впровадять в Україні державне медичне страхування, основою якого є прямі виплати за лікування конкретних людей за єдиною системою тарифів (принцип «гроші ходять за пацієнтом»). Відповідно до законопроектів держава буде напряму сплачувати за наше лікування тому лікарю, якого кожен з нас зможе обрати.

 У вівторок 6 липня 2017 року БФ «Пацієнти України», БО «Мережа», Рух “Сильні громади” ГО Центр UA та ГО “Батьки за вакцинацію”, ГО «Бахмутська Фортеця» проведуть Всеукраїнську акцію «Година смерті».  У різних містах України люди одночасно вийдуть під обласні державні адміністрації на підтримку пацієнтських законопроектів. У Києві акція відбудеться під Верховною Радою України, щоб стимулювати депутатів проголосувати за вищезгадані законопроекти.

0934 3e4bf

Друзі, ми просимо вас допомогти нам в мобілізації громадянського суспільства та долучитись до Всеукраїнської акції «Година смерті» на підтримку медичної реформи. Це наш шанс продемонструвати депутатам Верховної Ради України бажання українців жити і мати якісну медицину. Приєднуйтесь! В Бахмуті акція відбудеться  6 червня о 10.30 на центральній площі за адресою пл.Свободи, 1.

Зв’язатися з координаторами акції в Бахмуті можна телефоном: 0953076330.

Більш детальний огляд впровадження реформи в Бахмуті  можна почитати за лінком.

Добавить комментарий

Комментируя, просто соблюдайте общественную мораль