Войти
Main menu

Біля Бахмутського міського народного Дому 18 травня відбудуться святкові заходи до Дня вишиванки, підготовані відділом культури. Захід об’єднає не тільки святкування Всесвітнього Дня вишиванки, а й підведення підсумків екологічної акції. Тож не дивуйтесь, якщо поряд з ярмарками виробів Hand Made, та майстер-класами з виготовлення народної ляльки і петриківського розпису ви побачите майданчик здорового способу життя чи екологічний флешмоб.

Святкування Дня вишиванки почнеться 18 травня з показу фільму «Спадок нації», який за ініціативою ГО «Бахмут Український» відбудеться в кінотеатрі «Победа» - сеанс для школярів і студентів. Ввечері о 17.00 фільм покажуть у нижньому парку на відкритому майданчику. Парад вишиванок відбудеться на площі біля Народного дому початок о 15.00.

Як повідомляється на офіційному веб-сайті організації, презентувати фільм “Спадок нації”, девізом якого стали слова “Вишити, значить вижити” буде його головний консультант Олексій Доля, етнограф, директор Центру фольклору та етнографії Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Перед фільмом відбудеться  показ моделей українського одягу з колекції творчої майстерні “Оберіг”. Молодь не тільки може почути цікаву розповідь про український стрій, а і поспілкуватися на цей предмет з мистецтвознавцем із світовим іменем. Також буде створена спеціальна фотозона, і світлина зроблена цього дня буде навіть через багато років нагадувати про цей весняний день.

Волонтери “Бахмута Українського” привітають малюків, які у День вишиванки будуть виписуватися із пологового будинку. Маленькі українці отримають свої перші вишиті сорочки!

Обов’язково одягайте вишиванку, щоб прийняти участь у Параді вишиванок!  

Нагадаємо, що в минулому році ГО «Бахмут Український» і творча майстерня «Оберіг» організували унікальне дефіле українського вбрання.

 

Добавить комментарий

Комментируя, просто соблюдайте общественную мораль