Войти
Main menu

Завтра, 16 травня, о 15.00 в Клубі ветеранів Міського центру культури і дозвілля, відбудеться чергове засідання громадської ради. Кожен мешканець Бахмуту може прийняти участь у засіданні. Серед питань, є презентація Положення про бюджетування за участю громадськості. 

Питання, які виносяться на розгляд громади:

1.      Про стан виконання Програми розвитку земельних відносин і охорони земель у м. Бахмуті Донецької області на 2016-2020 роки.

2.      Інформація УПсЗН про стан забезпечення субсидіями мешканців міста Бахмут.

3. Інформація про стан забезпечення питною водою міста Бахмут після виконання робот по поліпшенню та ремонту водогонів КП «Бахмут-вода».

4. Заслуховування інформації щодо помешкань, які повинні виконувати функції бомбосховищ на території громади, згідно з діючим законодавством України,  їх стану, власників та відповідальних за їх стан.

5. Презентація проекту Положення про бюджетування за участю громадськості (Бюджет участі)

6.  Про внесення пропозицій до складу ініціативної групи для проведення установчих зборів з формування складу Громадської ради при виконавчому комітеті Бахмутської міської ради на 2017-2019 роки.

7. Заслуховування інформації щодо виконання протокольних доручень, наданих на засіданні Громадської ради від 04.04.2017 року.

Більш детальніше з переліком питань можна ознайомитись тут.

 
 

Добавить комментарий

Комментируя, просто соблюдайте общественную мораль