Войти
Main menu

В Бахмуті проводиться он-лайн опитування під назвою "Як зробити громаду успішною?" Це опитування потреб громадян дасть змогу зрозуміти, в яку сферу краще вклади гроші і що саме мешканці очікують від змін. Одне з питань: "Що більше потрібно зробити зараз в Бахмуті, благоустрій прилеглої території ставку Північний чи реконструкцію парку культури та відпочинку?"

В Україні розпочата програма «Успішні локальні громади», яка реалізується за підтримки фонду «Освіта для демократії» (Варшава, Польща), Громадських організацій «Наше Поділля» та «Точка доступу». Програма передбачає проведення серії двох  триденних тренінгових компонентів, реалізацію спільних завдань командами з різних територіальних громад, а також можливість отримати фінансування на проект розвитку власної громади в рамках конкурсу мінігрантів.

Загалом до участі у програмі були залучені  представники Донецької, Луганської,  Житомирської, Хмельницької та  Запорізької областей.

25-27 квітня відбувся перший тренінговий компонент для представників Донеччини та Луганщини, метою якого була  активізація знань учасників і акцент уваги на тому, як проводити аналіз проблем та потреб громади, урахування гендерної рівності при плануванні розвитку місцевого простору. Тренери намагалися навчити учасників використовувати ці знання для залучення ресурсів з метою покращення якості життя в громаді.

Серед учасників тренінгу були представники громадських організацій, органів місцевої влади, волонтери та просто небайдужі члени громад.

Запрошуємо залучитися до обговорення та заповнити запропоновану анкету щодо подальшого розвитку території Бахмута за  посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc-LeQ6w8XMl4MQ8lMawjZv4lKXEXAPwj0fjryXmGebOCJC4g/viewform.

Комментарии   

0 #1 Дмитрий 08.05.2017 14:17
Национальная Библиотека!!!!
Цитировать
+3 #2 місцевий 09.05.2017 03:10
Перекажіть Слюсареву, шо його лице дуже квасне, і вже нудить від нього... Нехай свою жінку вітає з березневими святами, свого дідуся - з перемогою, а діточок - із Новорічними і Різдв'яними святами.
Щастя йому і перибутку четвергам.
Цитировать

Добавить комментарий

Комментируя, просто соблюдайте общественную мораль