Войти
Main menu

 Наприкінці березня в Україні були презентовані мобільні сервісні центри МВС. Для комфорту клієнтів такий автомобіль працює і в Донецькій області, перша робоча поїздка на обслуговування громадян Бахмутського району прийшлася в найвіддаленіший населений пункт – селище Новолуганське, яке знаходиться майже на лінії розмежування.

«Наш пріоритет - комфорт громадян. Важливо, щоб всюди на Сході країни громадяни могли отримати послуги сервісних центрів МВС зручно, комфортно і спокійно. Мобільні сервісні центри МВС дають можливість заощадити час і кошти, витрачені на дорогу до найближчого стаціонарного сервісного центру МВС, і, згідно з графіком виїздів, отримати необхідну послугу в своєму місті », - зазначає керівник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій.

unnamed 1 02703

Послуги громадянам надаватимуть екіпажі у складі двох адміністраторів і фахівця експертної служби. Мобільний сервісний центр МВС на кожному виїзді зможе надавати в середньому до 25 послуг.

IMG 2371 ed805 db674

«З метою визначення населених пунктів, в яких є попит на отримання послуг сервісного центру був направлений лист до Бахмутської районної ради. І в результаті його опрацювання та за заявою селищного голови, першим населеним пунктом у Бахмутському районі, куди 26 квітня прибув мобільний сервісний центр МВС, стало селище Новолуганське», - повідомив начальник сервісного центру МВС, ТСЦ 1442 Сергій Кашніков.

У селищі Новолуганське МСЦ приймав громадян протягом дня, з 10.00 до 16.00. Відповідно до звернень відвідувачам було надано вісім послуг по обміну посвідчення водія, три по перереєстрації транспортних засобів,  також громадянами було подано для опрацювання 12 запитів на отримання довідок про відсутність судимостей та видано 50 таких довідок. Під час роботи центру надавалися консультації щодо порядку реєстрації/перереєстрації транспортних засобів та отримання посвідчення водія.

unnamed 2 17c78

unnamed 36c37Хоча екіпажу мобільного центру було трохи незвично здійснювати свої функції та надавати послуги населенню, коли час від часу було чути кулеметні черги та залпи важкого озброєння, адже Новолуганське знаходиться в безпосередній близькості – 1,5 км - до лінії розмежування із тимчасово непідконтрольною територією, співробітники центру все ж таки впоралися та виконали покладені на них функції.

Згідно з заявками керівництва Бахмутского райну подібні виїзди мобільного центру також плануються в район Сіверська.

Добавить комментарий

Комментируя, просто соблюдайте общественную мораль