Main menu

Бахмутяни зможуть отримати всі медичні послуги в Києві 

277654581 373962374735946 743515685751319083 n b9afcУ Центрі підтримки бахмутян у Києві, консультують сімейний лікар та педіатр. Про це повідомляє Бахмутська міська рада. Які послуги надають і як планують розвивати спектр надання медичної допомоги сайту розказала директорка Центру первинної допомоги в Бахмуті Світлана Шабаліна.

Прийом відбувається у понеділок та четвер з 10:00 до 14:00, за адресою вулиця Тимошенка Маршала, 14б (станція метро Мінська). 

У сімейного лікаря, окрім первинної медичної допомоги, ви можете отримати направлення на вакцинацію, необхідні довідки для школи, а також електронне направлення до вузьких спеціалістів. Реформою передбачено, що з цим направленням вас прийдуть у будь-якій медичній установі, в якої є контракт з Національної службою здоров’я України. Це може бути найближча поліклініка у вашому районі, або б яку ви самі захочете обрати. 

«Наразі ми хочемо домовитись про оренду приміщення з більш гідними умовами як для відвідувачів, так і для працівників. Також перевозимо в Київ наше обладнання з Дніпра. Тобто йде робота по покращенню умов. Наша головна задача, не дати бахмутянам занедбати своє здоров’я», – підкреслила Світлана Шабаліна. 

Директорка поділилась, що є плани, відкрити соціальний хаб, в якому бахмутяни зможуть отримувати не тільки медичну допомогу, а й соціальну. Щоб у сім’ї була можливість за один прийом отримати гуманітарну допомогу, необхідні медичні довідки та консультацію. 

Читайте також: Яку медичну допомогу надають в Бахмуті?