Main menu

IMG 0462 363faВаші домашні улюбленці - чарівні «няшки», заявіть про них привселюдно! Редакція Громадського медіапорталу «Бахмут IN.UA» розпочинає фотоконкурс домашніх улюбленців «Няшка-мордашка». Три переможці конкурсу, які отримають найбільше вподобань в нашому Інстаграмі, отримають подарунки – фотосесію та сертифікати на товари для тварин від спонсорів.

Які подарунки чекають переможців конкурсу?

Фото, що набере найбільшу кількість вподобань, буде визнано переможцем, а його власник отримає головний приз - фотосесію. Учасник, який надіслав фото, отримає перший приз – фотосесію. За друге і третє місце учасники отримають сертифікати по 200 гривень від ветаптеки.

IMG 0516 84eae

Всі користувачі, що візьмуть участь в голосуванні та почнуть відстежувати нашу сторінку, зможуть взяти участь в розиграші призу від «Бахмут IN.UA» - 200 гривень. Для цього треба написати коментар під постом про оголошення конкурсу в Інстаграм. Кожен коментар отримає номер, за яким через генератор випадкових чисел буде визначено одного переможця. Тож підписуйтесь на нашу сторінку і не забувайте написати коментар, ставте вподобайки няшним тваринкам!

Хто наші спонсори?

IMG 6286 2413e

Фотографка Аліна Калінкіна  для нашого переможця зробить найкрутіші фото!

Аліна працює у таких видах фотозйомки - Вулична. Весільна. Сімейна. Love-Story. Групова. День народження. Дитяча. Тематична (співпрацюю з професійними візажистом і перукарями міста). Студійна (дві студії). Випускний вечір. Можна звернутися за телефоном – 0669364561 в Інстаграм або в Фейсбуці.

20200105 121556 35174

Перша ветеринарна аптека подарує два сертифікати по 200 гривень.

Перша ветеринарна аптека знаходиться на Центральному ринку Бахмута, біля пташиного базару. В асортименті ветеринарні препарати, вакцини, корми, комбікорми, добавки, амуніція. Можна отримати товари на замовлення з доставкою, надається консультації фахівця. Найближчим часом аптека отримає статус ветеринарної клініки, де можна отримати ветеринарні послуги. Індивідуальний підхід, знижки, приємні ціни – все це ви знайдете в Першій ветеринарній аптеці. Можна звернутися за телефоном – 0668407281, або в Фейсбуці або в Інстаграм.

Як взяти участь?

Надіслати фото на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Фото приймаються до 24.00 27 червня. Учасникам треба підписатись на сторінку Громадського медіапорталу «Бахмут IN.UA» в Інстаграм - bahmutin.ua, та на профілі наших спонсорів - адреси у попередньому розділі. У листі зазначте будь ласка, ваш телефон і профіль в Інстаграм, вкажіть хто зображений на фото, як звуть вашого улюбленця. За бажанням можна написати пару речень для презентації тваринки.

Коли визначать переможців?

Вподобати фото можна на сторінці Істаграм з 28-го червня по 5 липня. А визначення переможців відбудеться 5 липня о 10.00. Саме в цей час будуть визначені три лідери, що отримають призи, а також ми визначимо щасливого користувача, серед тих підписався на нашу сторінку.