Войти
Main menu

Мобильное приложение линии 102 «Полиция Донетчины» уже в Бахмуте

Сегодня в Бахмуте представили мобильное приложение линии 102 «Полиция Донетчины». К человеку, нажавшему кнопку экстренного вызова, на место преступления выедет на помощь оперативная группа. Также, с помощью такого приложения можно уведомить о любых правонарушениях.

Децентралізація в деталях: міфи та побоювання мешканців Опитного коментує експерт (Відеоопрос)

Що станеться з будинком культури, амбулаторією, чи підвищаться тарифи на комунальні послуги, чи покращиться ситуація з транспортним забезпеченням після злиття в єдину Бахмутську громаду? В рамках проекту «Децентралізація в деталях» ми познайомили користувачів з особливостями Опитненської сільради - з планами і проблемами, які озвучили  спеціалісти місцевого самоврядування і мешканці. На питаннях, які турбують мешканців, ми вирішили зупинитися окремо. Щоб розвіяти міфи скептиків і надати впевненості оптимістам реформи децентралізації, ми звернулися за коментарями до економіко-правового експерта Петра Тутова. Він докладно відповів на всі запитання. 

Феномен українського волонтерства очами американки українського походження

Від Помаранчевої революції кількість до Революції Гідності кількість активної молоді і загалом громади підвищилася приблизно в два рази і складає 4-5% від загальної кількості населення. Головна задача активної частки українського суспільства врятувати країну, в Америці такого руху немає. Тільки зараз коли Трамп став президентом і з’явилася загроза для демократії, підвищилась активність людей.

Центральна площа має стати місцем відпочинку і туристичною родзинкою Бахмута

Площа Свободи в очах мешканців Бахмута виглядає сучасною, комфортною та зручною для відпочинку різних вікових категорій. Таке бачення сьогодні на Громадських слуханнях висловили їх учасники. В голосуванні прийняли участь 68 осіб, в резолюції запропонували створити зону відпочинку з використанням малих архітектурних форм та ландшафтним дизайном, а постаменти демонтувати.

Увага! Вирішується доля центральної площі Бахмута

Завтра, 16 червня, відбудуться громадські слухання з питання реконструкції площі Свободи у м. Бахмуті.  Громадські слухання з питання  реконструкції центральної почнуться о 16.00 год. в приміщенні клубу ветеранів Бахмутського міського центру культури та дозвілля ім.Є.Мартинова.

Бинти, вата і глюкоза: як он-лайн перевірити наявність ліків в Бахмутскьких лікарнях?

Кожен пацієнт в режимі он-лайн може перевірити наявність ліків та лікарських засобів, придбаних за рахунок бюджету. Бахмутчани можуть подивитись наявність медпрепаратів у шести закладах системи охорони здоров’я, розташованих в місті.

Інвестиційно приваблива Опитненська сільрада: більше тисячі гектарів державної землі (Відео)

В найближчій перспективі утвориться об’єднана Бахмутська громада, до якої крім міста увійдуть п’ять сільських громад. Що ми знаємо один про одного, чого чекаємо і які ресурси маємо на момент об’єднання, будемо розбиратися разом в серії матеріалів «Децентралізація в деталях». Тож починаємо з самодостатньої і інвестиційно привабливої Опитненської сільради.  

В Бахмуте проезд троллейбусов блокируют незаконные стоянки (Видео)

Проехать по улице Мира под зданием суда сложно и опасно: водители троллейбусов неоднократно попадали в ДТП. Несмотря на запрет остановки, вдоль проезжей части, возле здания суда, постоянно паркуются автомобили. Чтобы привлечь внимание полиции работники КП «Бахмутэлектроавтотранс» решили ежедневно вызывать наряд.

Результаты суда по мэру Бахмута: виновен, но обошлись устным предупреждением (Видео)

Суд признал, что городской голова Бахмута Алескей Рева нарушил закон, когда перед голосованием за подготовку документов и выделение земельного участка под аренду для предприятия его жены, не заявил вслух о конфликте интересов. Но учитывая, что это решение не имело отрицательных последствий, а Рева имеет положительные характеристики и государственные награды, никакой ответственности за это он не понесет, ему вынесли только устное замечание.

Медиа Мастерская от Медiа Лаб Донбас

МедiаЛаб Донбас приглашает начинающих журналисток и журналистов и всех, кто интересуется журналистикой на трёхдневную Медиа Мастерскую. Мастерская будет проходить 03 - 05 июля 2017 в Бахмуте в помещении свободного пространства «FreeDOM HUB» по адресу: ул. Леваневского, 95. Мастерская стартует 3 июля в 15:00 и завершается 5 июля в 20:00.

Міський голова Бахмута спростував інформацію про затримання

Сьогодні міський голова Бахмута Олексій Рева приймав участь у судовому засіданні з приводу справи про конфлікт інтересів. Рева не тільки особисто прибув на розгляд справи за поданням НАЗК, але й прокоментував інформацію про затримання і обшуки. Тим часом громадськість готує характеристику мера для суду.

У травні смертність у 2,5 рази перевищила народжуваність, - Бахмутський РАГС (Інфографіка)

За даними Бахмутського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану  Головного територіального управління юстиції у Донецькій області у травні 2017 року зареєстровано 75 фактів  народження і 186 фактів  смерті. Більше народилося дівчаток, а померло чоловіків.

Безвіз в дії: скільки грошей брати із собою в Європу? (Інфографіка)

Безвізовий режим перетину кордону між Україною та Європейським Союзом починає діяти 11 червня.Цього дня українці, які мають біометричний закордонний паспорт, можуть подорожувати країнами ЄС без віз. Однак, вимоги до подорожей, все-таки залишились. Одна із них – фінансова. При перетині кордону до країни ЄС вас можуть попросити підтвердити свою спроможність оплатити перебування там і мати «докази», що гроші на зворотній квиток (якщо його ще нема) залишаться.

Громадскість Бахмута клопоче про підвищення фінансування стерилізації безпритульних тварин (Відео)

В минулому році за Програмою гуманного регулювання чисельності безпритульних тварин було виділено 15 тисяч гривень, чого вистачило на стерилізацію 54 собак. Після стерилізації ГО «Артемівське товариство захисту тварин «Лада» знайшли для тварин опікунів. Ці заходи дозволили звільнити центральну площу від безпритульних тварин.

В Бахмуте зацветут павлонии

Активисты Бахмута и Часов Яра совместно с Бахмутским горсоветом высадили в парке на центральной площади саженцы уникальных деревьев - павлония.

Бахмутський район запровадив фінансову підтримку для малого бізнесу та активних громадян

Керівництво Бахмутського району запровадило Програму надання фінансової підтримки для малого та середнього бізнесу, громадських ініціатив на вирішення соціальних та екологічних проблем. З районного бюджету виділили майже чотири мільйона гривень, у конкурсі можуть приймати участь юридичні та фізичні особи, громадські організації та органи самоорганізації населення.

Бахмут за медицинскую реформу!

Бахмут присоединился к всеукраинской акции поддержки медицинской реформы. На центральную площадь вышли общественные активисты, студенты, представители органов местного самоуправления, чтобы привлечь внимание народных депутатов к скорейшему голосованию за пакет законопроектов, направленных на изменения.

"Найти себя, идти вперед, верить в мечту!" - секрет девушки, начавшей все сначала

Когда вы заходите к Лине, в швейную мастерскую, сразу попадаете в небольшую, но светлую и уютную комнату с цветами на подоконнике. Сама Лина, в шутку, называет себя Карлсоном, потому что ее ателье находится под самой крышей. Война заставила женщину изменить свою жизнь: бросить работу, любимый город и начать все сначала. Теперь она частный предприниматель, занимается любимым делом, строит планы на будущее и с удовольствием делится своим опытом.

Активисты Часов Яра перенимают опыт создания объединенных громад в Западной Украине

Гражданские активисты и представители органов местного самоуправления Часов Яра и села Предтечино в рамках проекта, который реализует ОО «Успішна Громада», посетили Зеленодольскую и Печенежинскую объединенные громады. Участники поездки переняли успешный опыт создания и функционирования объединенных территориальных громад.

«Украинский донецкий куркуль» в Бахмуте

Бахмут присоединился к областной программе безвозвратного финансирования среднего и малого бизнеса «Украинский донецкий куркуль». Из местного бюджета уже выделен один миллион гривен, в случае обращения предпринимателей с интересными и жизнеспособными бизнес-идеями, сумма финансирования может увеличиться. Пока только двое бахмутских предпринимателей подали заявки на участие в грантовой программе – оба в сфере IT-технологий.

Підтримай медреформу: бахмутчан запрошують долучитися до всеукраїнської акції

Настав дуже відповідальний момент саме зараз вирішується, чи розпочнеться складна, але така необхідна для кожного з нас, реформа медицини. Адже ситуація жахає: наразі в Україні щогодини від захворювань помирає 67 людей. Тільки реформа медицини здатна зупинити ці смерті.

В Бахмуті вперше приймають Програму розвитку громадянського суспільства. Подавайте пропозиції

За проектом Цільової програми сприяння розвитку громадянського суспільства фінансування заходів на наступні чотири роки складає 7,5 мільйонів гривень. Більше половини суми – підтримка органів самоорганізації. Публічне обговорення проекту відбудеться на найближчій Громадській раді, 6 червня. Які саме заходи передбачає проект читайте далі.

Програма національних обмінів для молодіжних лідерів

Програма національних обмінів відкриває цікаві можливості для молоді. Заповнюйте заявку та отримуйте можливість корисної подорожі та новий стимул для власного розвитку.

Где бахмутским ОСМД взять деньги на тепломодернизацию? (расчеты)

Использовать возможности, которые дает государство возвращая до 70% тела кредита по программе «Теплый дом». Установив индивидуальный тепловой пункт, можно за год окупить оборудование и установку, а в следующем году экономить до 50% оплаты за отопление.

Громадськість Бахмута сказала: «Ні!» постаменту на центральній площі міста

Основне до чого сьогодні домовились представники влади і громадськість під час обговорення перспективи благоустрою площі на місці демонтованих монументів - це необхідність демонтажу постаментів. Більшість зійшлася на думці, що в найближчому майбутньому заповнювати площу новими ідолами не слід.

Громадськість ініціює слухання з питання благоустрою мікрорайону Ювілейний (Відео)

Сьогодні було зібрано більше 170 підписів. Мешканці занепокоєні наявністю плит, які нещодавно з’явилися на майданчику біля будинку Ювілейна,71. По-перше не хочуть бачити під вікнами автозупинку, по-друге втомилися від виду пустиря. Пропозиція створення суверу була прийнята з радістю, але в міськраді кажуть, що за генеральним планом там мають бути житлові будинки, дитсадок і школа.

В Бахмуті починаються громадські обговорення по реконструкції площі Свободи

Завтра, 31 травня, о 15.00 в малому залі Бахмутської міської ради відбудеться круглий стіл для збору пропозицій, в подальшому планується проведення консультацій з громадськістю і громадські слухання.

Принимать кровь в Бахмуте будут в детской больнице

Отделение трансфузиологии за последние несколько лет переехало уже третий раз. С привычного многим здания по ул. Советской, 73, где доноры много лет сдавали кровь, отделение переместили в помещение Центральной районной больницы. В связи с новой оптимизацией сети - перемещением отделений второй городской больницы на территорию ЦРБ, трансфузиология вновь переехала. Теперь отделение располагается в здании детской больницы по ул. Юбилейной, 54, на втором этаже.

Подвиг в тылу: женщины-волонтеры из Жованки оберегают родной поселок (лонгрид, видео)

Поселок Жованка входит в Зайцевский сельсовет и находится на линии разграничения рядом с оккупированной Горловкой. Родную Жованку не покинули, в основном женщины и мужчины пенсионного возраста - некуда ехать, не хотят оставлять дома, которые строили всю жизнь. Заботу о родном поселке взяли на себя женщины-волонтеры Людмила и Галина. Как живет село на линии фронта и почему именно женщины взяли на себя обеспечение и заботу об односельчанах, читайте нашем лонгриде.

Феномен українського волонтерства: як допомагає Україні національна меншина з Польщі?

Вже більше трьох років з часів Майдану, а потім під час воєнних дій, Об'єднання українців у Польщі в особі Івана Сирника, голови Щецинського відділення, збирає кошти на допомогу українцям. Було зібрано більше мільйона злотих, що пішли на фронт і в сім’ї загиблих. Окрім цього українська громада приймає дітей на безкоштовні канікули. З метою збереження національної самосвідомості, історичних та культурних традицій ведеться глибока комплексна послідовна діяльність. Традиційними є фестивалі української культури.

ТОП 5 найзаможніших депутатів Бахмутської міської ради (додано інфографіку)

Закон України про електронне декларування вступив в дію ще у березні 2016 року, однак обов'язок надавати декларації депутатами місцевих рад, наступив лише у цьому році. Координатори руху "Сильні громади" проаналізували декларації депутатів міськради та виділили ТОП-5 заможних за рівнем фінансового доходу, наявністю землі, автомобілів та нерухомості. Категорії різні, а персони одні й ті ж самі. Детальніше дивіться у лонгріді.

Допомога вимушено переміщеним особам в Бахмуті як і раніше актуальна

Перші переміщенні особи почали прибувати до Бахмуту улітку 2014 року, хоча цей потік вже не такий бурхливий, люди продовжують виїжджати, бо нема роботи. Так звана націоналізація підприємств призвела до того, що людям, які не хочуть отримувати трудову з гербами псевдореспублік, прийшлося покинути свій дім. І знов потрібна соціальна-допомога. Щоб розїяснити вимушеним переселенцям болючі питання і відкрити інформацію про можливості, в Артемівському міському центрі зайнятості сьогодні відбувся круглий стіл.

Як відбувались Громадські слухання по бульвару Металургів? (Відео)

 Нажаль, публічного обговорення проблеми не якісного виконання робіт не відбулося. Більшість часу було віддано на доповідь міського голови, виступам депутатів і квартальних, тобто громадськості, яка всім задоволена. Єдина пропозиція, яку обіцяв реалізувати міський голова Олексій Рева, в рамках вирішення проблеми не якісного виконання робіт на бюджетних об'єктах - це створення наглядової ради при відділі міського господарства і капітального будівництва, який є розпорядником коштів і мав би здійснювати контрольль за їх ефективним використанням.

В Бахмутском колледже искусств состоялся финальный гала-концерт (Видео)

В программе участвовали представители всех отделений звучали все четыре оркестра, выступали солисты и ансамбли. Потрясающая насыщенная и разнообразная программа стала достойным завершением учебного года для студентов и преподавателей и порадовала зрителей.

Дети из Часов Яра знакомятся с Украиной

Воспитанники Часовоярской школы №8 впервые побывали на фестивале "Горіховий гай", цель которого социализация детей кризисной группы через общения, спортивные и развивающиеся игры, и просто развлечения. Поездку организовали Валерий Шелобидин - учитель физической культуры и Александр Чмырев, тренер команды "Бахмутские львы", а финансово поддержал волонтер и спортсмен Чад Лидл.

Як мешканцям окупованої території підтвердити в суді факт народження і смерті родичів?

Такі справи по можливості розглядаються протягом одного дня і навіть без участі заявника. Доказами у справі можуть служити, як документи з лікувальних закладів так фото і відео місць поховання чи новонароджених. Свідками можуть виступати близькі родичі.

День вишиванки підмочило дощем (Фото+Відео)

На жаль більшість заготовлених заходів в тому числі парад вишиванок реалізувати не вдалося. Завадив дощ. Скорочений захід перенесли в приміщення Народного дому. На першому поверсі розмістили виставки і торгівлю, на другому показали концерт. Програму скоротили, і в результаті отримали патріотично-екологічну мішанину.

Боротьба продовжується: ДонУЕП стверджує, що його обікрали колишні педагоги

Керівництво приватного "Донецького університету економіки та права", з яким судяться його колишні педагоги стосовно невиплаченої додаткової зарплати, подало заяву до поліції, з обвинуваченням про начебто викрадені кадрові документи цими ж працівниками. За результатами проведених обшуків у одного з педагогів та його представника інтересів у суді не встановлено наявність таких. На які ще дії наважиться керівництво ВНЗ, щоб не відповідати за законом?

Бахмутских детей любят и в Нидерландах

Джон Виджер, служитель Христианской церкви в Нидерландах, приезжает в Бахмут уже второй раз. Он и его коллеги на протяжении двух лет оказывают финансовую поддержку бахмутским детям с патологией умственного развития. Чтобы такие детки смогли поучаствовать в ближайшей спецолимпиаде во Львове, Джон снова приложил усилия.

Питання травневої сесії Бахмутскької міської ради: бюджет, пільги, перейменування вулиць

Депутати вирішать чи надавати пільги по виплаті земельного податку для ОСББ, внесуть зміни в бюджет і приймуть рішення по присвоєнню нової назви для вулиці 60 років утворення СРСР. Бахмутська міськрада також розгляне можливість встановлення меморіальної дошки на набережній, звіт комунального підприємства та інші питання. Детальний огляд проектів рішень Бахмутскької міської ради підготували координатори руху «Сильні громад» в нашій постійній рубриці «Маєш право знати».

Бахмутська податкова інспекція повідомляє про сплату податку на нерухоме майно

Бахутська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області доводить до фізичних осіб актуальну інформацію з обчислення та сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Податок сплачується протягом 60 календарних днів з моменту отримання податкового повідомлення-рішення. 

В Бахмуті вперше відбудеться парад вишиванок «Ми – українці!»

Біля Бахмутського міського народного Дому 18 травня відбудуться святкові заходи до Дня вишиванки, підготовані відділом культури. Захід об’єднає не тільки святкування Всесвітнього Дня вишиванки, а й підведення підсумків екологічної акції. Тож не дивуйтесь, якщо поряд з ярмарками виробів Hand Made, та майстер-класами з виготовлення народної ляльки і петриківського розпису ви побачите майданчик здорового способу життя чи екологічний флешмоб.

Аммиака на бахмутском молокозаводе нет, но есть проблема с канализацией на мясокомбинате

Информацию о том, что на территории бывшего молокозавода, есть опасность выделения большой дозы аммиака, сегодня опровергли в Бахмутском городском совете. А вот демонтаж очистных мясокомбината может стать серьезной проблемой для экологии города.

Как уберечь от мошенников банковский счет в "Ощадбанке"?

На КПП "Майорск", на майские праздники, у граждан, которые пересекали линию разграничения в сторону Украины, собирали личные данные и номера телефонов. Чуть позже, люди получили смс-сообщения, что их счета в АО "Ощадбанк" заблокированы. Как обезопасить себя, чтобы не стать жертвой мошенников, редакция сайта попросила прокомментировать пресс-службу банка.

Виктор Шендрик презентует новый роман

Известный в Бахмуте поэт и писатель Виктор Шендрик приглашает посетить презентацию своего романа "Девяносто первый или путь в бронзу". Мероприятие состоится 19 мая в 16.00 в Центральной библиотеке. Вход свободный.

На громадській раді презентують бюджет участі

Завтра, 16 травня, о 15.00 в Клубі ветеранів Міського центру культури і дозвілля, відбудеться чергове засідання громадської ради. Кожен мешканець Бахмуту може прийняти участь у засіданні. Серед питань, є презентація Положення про бюджетування за участю громадськості. 

Помста чи тиск?: ДонУЕП в Бахмуті судиться проти свого колишнього викладача

Редакція сайту висвітлює питання щодо невиплати додаткової заробітної плати колишнім педагогам "Донецького університету економіки та права", що відбувалося на протязі 14 років. З представника інтересів викладачів, навчальний заклад хоче стягнути борг у сумі 17 тисяч гривень за нібито отриману послугу по навчанню за спеціальністю "Економіка підприємства", кваліфікація "магістр".

У Бахмуті відзначать День Європи

Бахмутчан та гостей міста запрошують 14 травня 2017 року об 11.00 до нижнього парку, де відбудуться святкові заходи з нагоди Дня Європи в Україні.

В якому стані зараз перебуває бульвар Металургів і що будуть обговорювати на громадських слуханнях?

Пропозиції щодо проведення громадських слухань по реконструкції бульвару Металургів приймаються за електронною адресою Бахмутської міськради - Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.. На сьогодні остаточний формат проведення слухань ще не вирішений, але визначено, що першими будуть докладати по виконанню робіт представники міської ради.

Получателям субсидий в Бахмуте вернут 700 гривен за сэкономленную тепловую энергию (Видео)

Пользователи индивидуального отопления, которые в этом году сэкономили энергоресурсы и не выбрали, положенные субсидией кубометры газа и киловатты электроэнергии, смогут получить денежное возмещение стоимости 100 кубометров газа, не зависимо от того, сколько удалось сэкономить. Наши журналисты разбирались, какой должна быть «честная» монетизация, и что об этом думают бахмутчане.

Феномен українського волонтерства: підтримка української діаспори в Канаді

Українська громада в Канаді завжди допомагала Україні наближати Незалежність. Підтримувала національний рух в повоєнні часи Другої світової, допомагала дисидентам за часів радянської влади, а зараз допомагає інформаційно і матеріально протистояти «русскому миру» у світі і на фронті в Україні, підтримує родини загиблих у тому числі і в Бахмуті. Про це журналісту Громадського медіапорталу «Бахмут IN.UA» розповіла волонтер, громадський діяч, засновник Комітету допомоги Україні Оксана Герич з Монреалю.

Тепер зареєструвати громадську організацію можна в Бахмуті

Послуги з реєстрації, включення відомостей до Реєстру, внесення змін до відомостей, припинення, створення відокремленого підрозділу з 10 травня надає Бахмутський Центр адміністративних послуг.

В Бахмуте на утеплении домов работают «шабаи» - какого качества ждать на выходе? (Видео)

В районе детской больницы планируют утеплить 15 пятиэтажек. На нескольких объектах, работают не оформленные люди, которые отказываются представляться и заявляют, что еще не успели заключить договор с работодателем. Обладают ли они нужной квалификацией, чтобы выполнить работы качественно и соответствует ли материалы, используемые для утепления, нормативно-технической документации?

Що оберуть бухмутчани пляж чи атракціони?

В Бахмуті проводиться он-лайн опитування під назвою "Як зробити громаду успішною?" Це опитування потреб громадян дасть змогу зрозуміти, в яку сферу краще вклади гроші і що саме мешканці очікують від змін. Одне з питань: "Що більше потрібно зробити зараз в Бахмуті, благоустрій прилеглої території ставку Північний чи реконструкцію парку культури та відпочинку?"

Медична реформа в Бахмуті змінить «благодійні внески» на офіційну оплату деяких послуг (Відео)

Важко переоцінити місце системи охорони здоров’я у загальному обсязі послуг, які надає держава. Сьогодні в цій сфері є багато питань, які Міністерство охорони здоров’я намагається вирішити шляхом впровадження реформ. Чим не задоволені пацієнти, і які шляхи нам пропонує нове законодавство?

В Бахмуте работает мобильный флюорографический кабинет

На улицах Бахмута, согласно утвержденного графика, работает мобильный флюорографический кабинет. Пока в ЦРБ не работает стационарный аппарат, флюорографию можно сделать в нем. На май месяц уже известно расписание.

Хоккейный клуб "Донбасс" принимает бахмутских ребятишек

Бахмутские ребята, начиная с зимы, посещают Ледовый дворец в Дружковке. Уже есть сформировавшаяся группа, которая постоянно ездит и занимается. Мальчики - хоккеем, девочки - фигурным катанием. Были даже такие девочки, которые хотели заниматься хоккеем, но пока на арене нет специальных тренеров.

Театральна вистава, виступ оркестру, виставки і змагання: що чекає бахмутчан на свята?

В суботу, 29 квітня мешканців і гостей Бахмута запрошують в театр. Комедію «По – модньому!» за п’єсою М. Старицького підготувала актори театру-студії «Фенікс».  Виступ зразково-показового оркестру Збройних сил України від Міністерства оборони України відбудеться на площі Свободи 1 травня.

Получить загранпаспорт в Бахмуте стало проще

Миграционная служба Бахмута получила еще два комплекта оборудования для оформления загранпаспортов и ID-карточек, которые выдаются при замене паспорта или первичном получении гражданам Украины с 14 лет. Теперь работает два пункта на прием и один на выдачу документов. Узнать, готов ли паспорт можно по мобильному телефону.  

Мобільний офіс Бахмутського сервісного центру відвідав селище Новолуганське

 Наприкінці березня в Україні були презентовані мобільні сервісні центри МВС. Для комфорту клієнтів такий автомобіль працює і в Донецькій області, перша робоча поїздка на обслуговування громадян Бахмутського району прийшлася в найвіддаленіший населений пункт – селище Новолуганське, яке знаходиться майже на лінії розмежування.

ОДО "Синиат" пополнит бахмутский бюджет почти на два миллиона гривен платой за недра

На вчерашней сессии депутаты приняли решение, которое предоставляет горные отводы для ОДО "Синиат" в районе Бахмута и Ивановского сельсовета. Предприятие продолжит добывать  сырье для производства гипса и наполнит местный бюджет порядка двух миллионов гривен платой за недра.

В Бахмутском горсовете обещают не допустить переполнения полигона твердых бытовых отходов

Проектная мощность полигона по складированию отходов заканчивается в 2017-м году, куда дальше будут вывозить отходы и что сделано чтобы снизить нагрузку на полигон?

Олександр Солонтай в Часів Ярі ділився секретами створення успішної громади (Відео)

Часів Яр та сільські ради повільно, але наполегливо продовжують роботу по утворенню об'єднаної громади. Активісти, які чітко розуміють користь від реформи децентралізації, допомагають мешканцям. Так, нещодавно, до Часів Яру завітав провідний експерт інституту політичної освіти – Олександр Солонтай. Громадський діяч розповів про необхідність та важливість процесів децентралізації.

Маєш право: на квітневій сесії визначать нові порядки для бахмутської громади

Депутати в середині весни затвердять багато нових, необхідних положень, які регламентують проведення громадських слухань та загальних зборів громадян, розміщення зовнішньої реклами, внесуть зміни до Регламенту, пов'язаних з впровадженням електронної системи голосування "Вече". Координатори руху "Сильні громади" підготовили зріз важливих проектів рішень.  

«Рева А.А из бюджета не тырит и бабки-взятки не берет, точка!», - городской голова Бахмута (Видео)

На вопрос о низком качестве работ по ремонту и реконструкции инфраструктуры, городской голова заявил, что причина кроется в отсутствии профессиональных строителей и несоответствующем контроле Управления развития городского хозяйства и технадзора.

Названы победители конкурса мини-грантов Бахмута 2017

Сегодня, назвали победителей конкурса мини-грантов Бахмута. Всего было подано 47 проектов, городской совет поддержал 20, на общую сумму более одного миллиона гривен. Среди победителей школы, детские сады, общественные организации, ОСББ, краеведческий музей.

Дебют первокурсников Горловского иняза: приключение Супергероев и Зазеркалье (Видео)

На какие только творческие эксперименты не идут студенты Горловского института иностранных языков, чтобы получить долгожданный кубок победителя в Дебюте первокурсников. В этом году студенты факультета Романо-германской филологии даже сняли фильм, чем и завоевали сердца членов жюри и зрителей.

Медична реформа - що очікує бахмутчан?

Сьогодні в Бахмуті, в приміщенні ЦРБ відбулись публічні обговорення стосовно впровадження медичної реформи. Світлана Шабаліна, головний лікар Центру первинної медично-санітарної допомоги, доступно та зрозуміло розповіла про майбутні зміни в медичній сфері.

Вместо библиотеки – аптека, а молодежный центр - в подвал: в чьих интересах используется собственность бахмутской громады? (Видео)

Почему помещения в центре Бахмута переходят в частные руки, а для молодежного центра присматривают подвалы, и при этом пытаются выселить общественную организацию «Бахмут Украинский», которая уже три года помогает военным и переселенцам?

Готов ли городской голова Бахмута Алексей Рева выдвинуть свою кандидатуру на следующих выборах? (Видео)

Сегодня на пресс-конференции городского головы Бахмута Алексея Ревы на вопрос, на какой стадии идет процесс подготовки к выборам в объединенной громаде и будет ли он выдвигать свою кандидатуру на следующий срок, Рева ответил, что, по его мнению, предвыборная кампания в городе уже началась. 

В Бахмуті за кошти Європейського інвестиційного банку відремонтують школи та дитячі садочки

Бахмут - один з небагатьох міст, який має готові проекти для проведення капітальних ремонтів одинадцяти соціальних об'єктів інфраструктури - гуртожитки, дитячі садочки, школи. Справа за малим - дочекатися виділення коштів від Європейського інвестиційного банку. Можливо, ремонти розпочнуться вже в цьому році.

Бахмутчан запрошують долучитися до обговорення найменування проектних вулиць

Назви для шести вулиць Північно-східної частині міста будуть розглядати на круглому столі в Центральній міській бібліотеці завтра, 21.04.2017 о 13.30. Організаційний комітет озвучить пропозиції прийняті під час попереднього обговорення. Запрошуються всі небайдужі мешканці міста.

В Бахмуте начали отпуск бесплатных лекарств

Программа «Доступные лекарства» распространяется на препараты от сердечно-сосудистых заболеваний, сахарного диабета II типа и бронхиальной астмы. Всего 21 наименование. Три аптеки уже начали отпускать лекарства.

Ветеран АТО через суд намерен отменить решение Бахмутского горсовета о введении льготных проездных

В исковом заявлении ветеран АТО Константин Чаловский указал, что, установленный городским советом, Порядок компенсации за льготный проезд, ограничивает право данное ему законом, поэтому просит отменить пункты Порядка, касающиеся бесплатного проезда льготников в на основании проездных билетов.  

Суд за поданням НАЗК почав розгляд справи стосовно міського голови Бахмута (Відео)

Міський голова Бахмуту Олексій Рева особисто прийшов на судове засідання, у якості свідка також була запрошена начальник організаційного відділу Тетяна Чернікова. Але розгляд справи перенесли у з’язку з тим, що прокурор не мав підтвердження прав на розгляд адміністративних правопорушень.

Бахмутчан запрошують на публічні консультації з впровадження медичної реформи

Для впровадження суттєвих змін в системі охорони здоров’я, по-перше, потрібно прийняти пакет законів. Перший закон про можливість переходу комунальних закладів охорони здоров’я в неприбуткові комунальні підприємства вже прийнято на початку квітня, впроваджується програма "Доступні ліки". Розгляд ще трьох законопроектів відбудеться в Верховній Раді у травні. Чому це важливо для пацієнтів і лікарів, і розкаже головний лікар Центру первинної медично-санітарної допомоги Світлана Шабаліна.

Бахмутчане к концу года смогут записаться к семейному врачу через Интернет

Бахмут единственный в Донецкой области город, который получит от областной администрации программное обеспечение в виде медицинской информационной системы. МИС позволит не только записаться к врачу, но и переведет все этапы общения пациента и врача на новый электронный уровень.

В Бахмуте скоро откроют веревочный парк

В верхнем парке культуры и отдыха начались работы по строительству веревочного парка. Возможно, на майские праздники ребятишки с родителями смогут активно провести выходные.

Як працюють бахмутські амбулаторії на свята в квітні і травні? (Графік)

Часто саме у святкові дні виникає потреба звернутися до лікаря. Де і в який час отримати консультацію терапевта і педіатра?  Бахмутський Центр первинної медичної допомоги оприлюднив графік роботи на державні свята і вихідні.

Артемівський міськрайоний суд вважає, що доплату за педагогічний стаж приватні ВУЗи сплачувати не повинні

Артемівський міськрайоний суд відмовив у позовній заяві колишньому викладачеві "Донецького університету економіки та права" щодо невиплаченої надбавки за педагогічний стаж за минулі 14 років. Однак, викладач та його представник не згодні з рішенням суду і подали апеляційну скаргу.

«Корупція та нераціональне використання коштів найбільші проблеми в Бахмуті», - он-лайн опитування

Проблему корупції та нераціонального використання коштів мешканці Бахмуту під час публічної консультації визначили як найбільшу в місті. Цю проблему вважають найбільшою 20% опитаних. До найзначніших питань вони також віднесли проблему безпритульних тварин, старий громадський транспорт та закриття другої міської лікарні. Координатори «Сильних громад» намагалися з’ясувати, що сьогодні в Бахмуті робиться для вирішення цих проблем.

Бахмутчане могут воспользоваться беспроцентным кредитом на энергосберегающие окна, материалы и котлы

«Ощадбанк» снизил ставки по «Теплому кредиту», а благодяря действующим программам по возмещению процентов от Бахмутского городского совета и Донецкой облгосадминистрации, все желающие, воспользоваться этой программой, получат полное возмещение процентной ставки из местного и областного бюджета.

"Бахмутські леви" їдуть за перемогою - їм необхідна підтримка!

Дитяча спортивна команда "Бахмутські леви" збирається відвідати спеціальну олімпіаду у місті Львові, 5-6 травня. Діти, минулої осені вже привозили перші міста. Щоб юні бахмутські спортсмени знов повернулись переможцями, необхідна фінансова підтримка від небайдужих громадян міста.

В Бахмутской громаде сельсоветы могут получить полномочия через органы самоорганизации

Об этом сегодня говорили на круглом столе «Самоорганизация территориальной громады, как инструмент реформы децентрализации в Украине» в Общественном центре «"FreeDOM HUB"». Поскольку, после объединения громад сельские территории получат ограниченное представительство в органах управления, соответственно, ограниченное влияние на принятие решений, тема является весьма актуальной.

Студенты педагогического училища Бахмута выиграли интерактивную доску (Видео)

Петиция по открытию автобусного маршрута, связывающего район бассейна с Центром и Новым рынком, набрала 187 голосов. Среди семи студенческих инициатив, зарегистрированных в рамках проекта «Школа юного громадянина» - это самый высокий результат, который обеспечил вузу обещанный приз – интерактивную доску.

Проездные для бахмутских пенсионеров: ночные очереди и недоверие к реформе

С первого июня 2017 года, согласно решению депутатского корпуса Бахмутского горсовета, льготным проездом в городском  транспорте смогут пользоваться только бахмутчане. Для получения льготных билетов выделили два месяца, но каждые выходные, в пунктах выдачи, собираются большие очереди, люди приходят с 02.00 часов ночи. Многие пенсионеры не знают, с чем связано такое решение, переживают, что их ограничивают в правах.

Відбулися перші електронні публічні консультації в Бахмутскій міській раді

В рамках електронних публічних консультацій в Бахмуті проходило тестування системи «Ваша думка». Крім анонімного опитування через портал по проблемам громади та комунікації влади і громади, учасники мали можливість обговорити свої думки під час заходу.

Студенти Горлівського інязу і мешканці Бахмута стануть акторами форум-театру

Реалізацація проекту «Урбантеатр» в рамках якого підготують і  продемонструють театральну виставу у техниці форум - театру запланована на 21-23 квітня 2017 року. Показ вистави відбудеться 23 квітня у “FreeDOM HUB” за адресою: вул. Леваневського, 95 о 12.00. Для участі у форум-театрі треба до 16 квітня треба заповнити анкету.

Перші публічні консультації в Бахмуті: прийміть участь в опитуванні

Третій етап публічних консультацій відбудеться завтра, 10 квітня, в малому залі Бахмутської міської ради. У відкритому опитуванні запрошують прийняти участь всі бажаючі мешканці громади. Голосувати можна через будь який гаджет, маючий вихід до інтернету чи за допомогою мобільного телефона через СМС (за вартістю послуги обслуговуючого оператора).

В утепленных школах Бахмута поставят ИТП

В ОШ№5 и 18, которые утепляли за счет Государственного фонда регионального развития, оснастят индивидуальными тепловыми пунктами для регулирования подачи тепловой энергии. 

Общество и власть - на противоположных полюсах. Как научиться слышать друг друга? (Видео)

Представители громады Бахмута говорили о проблемах, которые мешают развиваться гражданскому обществу. Процесс обсуждения сопровождался электронным голосованием на сайте "Ваша думка". Основным вопросом стал поиск механизмов взаимодействия между городским советом и громадой.

Бахмутские студенты побывали в кулуарах Верховной Рады

IMG 2400 6ebcfВ рамках проекта "Школа юного громадянина" десять активных студентов посетили столицу, где встретились с народным депутатом Ириной Луценко, посмотрели где работает правительство и парламентарии, познакомились с активистами и журналистами. 

В Бахмуті відбудуться перші електронні консультації з громадськістю

В рамках тестування електронної системи “Ваша думка” відбудеться опитування на тему “Перешкоди на шляху розвитку громадянського суспільства”. На захід запрошуються активні громадяни, представники органів самоорганізації, ОСББ, громадських організацій. Тестування системи, відбудеться 3 квітня в філіалі Центральної бібліотеки №2 по вул. Чайковського, початок о 15.00.  

Учні часовоярської та парасковіївської шкіл стали переможцями у спеціальній олімпіаді

Збірна команда Донецької області зі плавання, в яку увійшли вихованці Часовоярської СЗШІ №8 та Парасковіївської СЗШІ №40, здобули друге місце на національному турнірі Спеціальної Олімпіади України. Турнір проходив у лютому місяці, у місті Червонограді. Учасники змагань також відвідали історичні місця, розважальні заклади містечка західної України.

Ответ бахмутских чиновников о качестве работ на бульваре Металлургов (Видео)

Заместитель городского головы Федор Федоров сегодня посетил бульвар Металлургов и вместе с инженером технадзора Валерием Чередниченко все-таки ответили на вопросы участников акции.

На бульваре Металлургов активисты собирают подписи для проведения Общественных слушаний (Видео)

Группа активистов Бахмута требует полной переукладки плитки на бульваре Металлургов и проведения Общественных слушаний для получения исчерпывающей информации об ответственных лицах и требованиях проектно-технической документации.

Бахмут - доступен ли город для всех жителей? (Видео)

На мартовской сессии депутаты приняли отчет по Программе обеспечения доступности для малобильных групп населения за 2016 год. По его результатам, практически во всем городе созданы условия для лиц с ограниченными возможностями. Но попасть на заседание к депутатам матери с ребенком-инвалидом в теории можно, а в действительности, нужно чтобы работник горсовета "соблаговолил" пропустить в зал. Так, может в Программу стоит добавить этические и гуманные аспекты, а не только обсуждение строительных норм?

Кто нажился на трубах Забахмуткой и какие выводы сделали в Бахмутском горсовете? (Видео)

13411954 1734690106800671 2152098478769850660 o 26f66Июнь 2016 года жители Забахмутки будут помнить долго, у людей больше месяца не было воды. При отсутствии информационной кампании от «Бахмут-Воды» и городского совета, доведенные до отчаяния люди вышли на митинг. Трубы поменяли, но до громады так и не довели причины происшествия и имена виновных. Свое раседование провели журналисты «Бахмут IN.UA» и координаторы движения «Сильні громади».

Петицию об отказе от централизованного отопления рассмотрели, но не поддержали (Видео)

Вчера, на пленарном заседании, депутаты Бахмутского горсовета отказали в поддержки петиции  «Отказ жителей г. Бахмут от централизованного отопления в связи с неадекватными тарифами ТОВ «Бахмут-Энергия».

Топ 12 проблем города: казнокрады у руля и старые троллейбусы. А что волнует Вас?

Онлайн-опрос жителей, по результатам которого будет составлен "РЕЙТИНГ ПРОБЛЕМ ГОРОДА БАХМУТА», продолжается. На сегодня проголосовали 12 человек. Оставьте свое мнение и ознакомьтесь с результатами голосования.

В Бахмутском горсовете смонтировали и опробовали электронную систему голосования для депутатов (Видео)

Програмно-технический комплекс «Вече» начнут использование только после внесения изменений в регламент Бахмутского городского совета. Сегодня на сессии систему тестировали.

Новое детское ШАРООТПАДНОЕ ШОУ «СУПЕРШАР» в Бахмуте!

Самые смешные одесситы Тутта и Сеня вместе с Шоу- театром «А вот и Мы» приглашают всех детей и взрослых 26 марта в 17:00 на Шароотпадное ШОУ «СуперШар» в Центре культуры и досуга им. Е. Мартынова. Только воздушные шарики, только приключения!

Бахмутчан запрошують доєднатись до автентичної української культури

З 24 по 26 березня рок-артилерія України: «Тінь Сонця» вирушає у тур по Сходу країни із просвітницько-концертним туром. В його рамках, під патронатом Радио "Голос Свободі", лідер гурту Сергій Василюк потішить нас трьома концертами на Донеччині. Тур почнеться саме у Бахмуті, 24 березня о 16:00 у приміщені Бахмутського коледжу мистецтв імені Івана Карабиця.

Гаряча березнева сесія: реорганізація лікарень, порядок проїзду для пільговиків у бахмутському міському транспорті

Загалом на сайті Бахмутської міськради сьогодні опубліковано 23 проекти. Близько третини – це звіти, чи затвердження програм, які фінансуються з бюджету. Буде розглянуто болючі для мешканців громади питання – реорганізація, з подальшою ліквідацією закладу 2-ї міської лікарні, петиція по відмові від центрального опалення. Огляд рішень сесії провели координатори руху «Сильні громади» у проекті «Маєш право знати», про це читайте далі.